Merint Ski Village

O nas

Apartament jak marzenie

about1Przestronne, nowocześnie urządzone mieszkania z niezapomnianym widokiem na Baranią Górę, czekają na tych, którzy chcą zainwestować w górskie nieruchomości. Merint Village w Wiśle to oferta dla wymagających, których satysfakcjonują wyłącznie najlepsze rozwiązania.

W malowniczej Wiśle blisko natury

Merint Village w Wiśle to trzy kameralne budynki apartamentowe położone na zboczu Kobylej Góry, w paśmie Czantorii i Stożka. Nowoczesna architektura idealnie wpisuje się w lokalny klimat, tworząc harmonijną całość z najbliższym otoczeniem. Subtelny projekt, naturalne elementy wykończenia, zaplanowana wokół zieleń, podkreślają walory wszechobecnej przyrody. To miejsce, w którym można leniwie utulić się w ciszy lub zbierać energię, by wyruszyć przed siebie. Aktywnych zapewne ucieszy bardzo bliskie sąsiedztwo górskich szlaków turystycznych i wyciągów narciarskich. Bez względu na ulubiony sposób spędzania wolnego czasu, Perła Beskidów kusi turystów dziesiątkami atrakcji dla osób w każdym wieku. Wisła ze swoim bogactwem przyrody, tradycji, historii, lokalnej kuchni, to doskonałe miejsce do zamieszkania na weekend, dłuższy urlop, a nawet na całe życie.

Dla siebie lub na wynajem

merint_village_fot_krzysiekkempny_23Inwestorzy kupują apartamenty dla siebie lub na wynajem. – Coraz częściej zdarza się, że osoby dojrzałe, ceniące bezpieczeństwo i wygodę, które czują się spełnione zawodowo, po usamodzielnieniu się dzieci, szukają dla siebie nowego miejsca – przyznaje Izabela Rudzińska z Merint Village – Dzięki temu wytworzyła się u nas społeczność właścicieli, cieszących się ciszą i bliskością natury, traktujących nasze lokale jako tzw. drugie domy, które są dla nich źródłem wyłącznie przyjemności, a nie dodatkowego obowiązku – dodaje. Jest też liczne grono klientów, którzy podchodzą do apartamentów jak do produktu finansowego, który ma na siebie zarabiać. Jak pokazują dane rynkowe, dzięki korzyściom z wynajmu szybciej można uzyskać stopę zwrotu, a realne zyski osiągane z tego tytułu znacznie przewyższają te np. z lokat bankowych. Perspektywy rozwoju rynku wynajmu są również obiecujące. Coraz więcej turystów korzysta z tego typu rozwiązania, gdyż apartamenty dają im niezastąpiony komfort wypoczynku i namiastkę własnego miejsca, położonego w magicznej, przepięknej lokalizacji. W Wiśle funkcjonuje kilka firm zajmujących się profesjonalnie wynajmem nieruchomości. Ich oferty są dostępne w Biurze Sprzedaży Merint Village. Co ważne, wspólnota * zajmuje się bieżącym zarządem obiektu. Właściciele nie muszę się więc martwić o odśnieżanie, oczyszczanie, konserwację, czy inne prace administracyjne.

Apartamenty gotowe do zamieszkania

about2Ceny apartamentów w standardzie „pod klucz”, z miejscem garażowym, dodatkową komórką i udziałem w gruncie, zaczynają się od 600 000 PLN brutto. W trzech budynkach znajduje się łącznie 28 mieszkań, co przekłada się na kameralną atmosferę. Lokale jedno i dwupoziomowe mają wielkość od 40 m2 do 90 m2, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. We wszystkich obiektach znajdują się garaże podziemne, windy do mieszkań, dodatkowe pomieszczenia w piwnicy dla właścicieli. Do apartamentów na parterze przynależą własne ogródki, na pierwszym piętrze – przestronne i słoneczne balkony, zaś na drugim – kilkudziesięciometrowe widokowe tarasy. – Całe życie marzyliśmy o własnym kącie w górach – mówi szczęśliwa właścicielka apartamentu. – Spędzając urlop w Wiśle, spacerując po Beskidach, wypatrzyliśmy tę inwestycję i z miejsca się w niej zakochaliśmy. Jak policzyliśmy, ile rodzinnie wydajemy co roku na wynajem noclegów w czasie urlopu, uznaliśmy, że własny drugi dom to dla nas najlepszy pomysł – dodaje. W sprzedaży są jeszcze apartamenty, w których można zamieszkać już… jutro.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
Izabela Rudzińska
Merint Ski Village
ul. Ochorowicza, Wisła
tel. +48 531 037 320, e-mail: izabela.rudzinska@merint.com
*Wspólnota jest tworzona przez właścicieli, którzy wybiorą firmę do zarządzania obiektu.